Група компаній DAW нагороджена золотою медаллю!

Любі друзі!

З радістю повідомляємо Вам про чудову подію, яка відбулося у вересні в групі компаній DAW.

Всі Ви знаєте, що принципи групи компаній DAW в галузі соціально-екологічної відповідальності були закладені в діяльність компанії при її заснуванні і послідовно розвиваються і далі.

Об'єднання «Споживча ініціатива» (нім. Verbraucher Initiative.V.) нагороджує DAW SE за марки Caparol і Alpina золотою медаллю в категорії «Виробник, відповідальний за довговічність соціально-екологічних наслідків своєї економічної діяльності». Так вже вдруге вшановується висока соціальна та екологічна відповідальність групи компаній DAW.  У 2015 році DAW ще більше посилила свою участь у соціально-екологічної відповідальності і була нагороджена золотою медаллю (в 2011р. була отримана срібна медаль).

На початку 2015 року німецьке Об'єднання «Споживча ініціатива» проводило національне опитування фірм і компаній в рамках проекту «Корпоративна Соціальна Відповідальність (Corporate Social Responsibility) фірм-виробників і компаній роздрібної торгівлі». 

 

Тема опитування ― «Соціальна та екологічна відповідальність протягом усього логістичного ланцюга».

Опитування проводилося в наступних галузях: товарів для домашнього ремонту і будівельних матеріалів, продуктів харчування та делікатесів, здоров'я та засобів гігієни тіла, меблевої, інформаційних та комунікаційних технологій, текстильної та взуттєвої. Основою опитування служив каталог-опитувальник, спеціально розроблений для кожної галузі, що включає в себе 350 пунктів. У каталозі фірми вказували свою діяльність у соціальній та екологічній галузях, а також свою відповідальність за довговічність соціально-екологічних наслідків своєї економічної діяльності по всій довжині логістичного ланцюжка.

Корпоративна Соціальна Відповідальність (CRS) DAW SE ― вище середньої. Вже при першому опитуванні в 2011 році DAW нагороджується срібною медаллю за показники, що перевищують середні, в сфері Корпоративної Соціальної Відповідальності (CRS). А цього року DAW підтверджує і посилює свою участь у цій галузі.

І за це Об'єднання «Споживча ініціатива» нагороджує групу компаній золотою медаллю. Так в категоріях «Логістичний ланцюг» та «Сприяння довгостроковому соціально-екологічному споживанню» діяльність групи компаній була оцінена як «Дуже  активна участь», а в категорії «Комерційна діяльність» ― як «Активна участь».

Для Бетіни Клумп-Бікерт, яка відповідає в DAW за ділянку Корпоративної Соціальної Відповідальності (CRS), ця нагорода є позитивним доказом того, що CRS вдало вкоренилася в DAW. «Як виробник фарб ми особливо прагнемо оформляти житлові та робочі приміщення естетично, затишно, безпечно для здоров'я і довговічно. Тому соціально-екологічна відповідальність є невід'ємною частиною філософії компанії з моменту її створення. Ми пишаємося золотою медаллю і розглядаємо її як підтвердження наших успіхів і стимул і надалі послідовно продовжувати розпочату роботу в даному направлені».

  • Друкувати
  • Повернутись на початок