ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» поділилася досвідом з угорськими колегами

Група компаній DAW SE ̶ лідер німецького ринку, який в Європі входить до трійки найбільших компаній з виробництва високоякісних фарб, емалей, лазурі, хіміко-будівельних покриттів і матеріалів, а також технологій для теплоізоляції фасадів.

Основні цінності компанії ̶ екологічність продукції і дбайливе ставлення до навколишнього середовища ̶ підтримуються вже більше 120 років існування DAW SE. Одним з ключових пріоритетів для компанії також є постійне підвищення компетенції співробітників у всіх її дочірніх підприємствах і регіонах.

     

Так, минулого тижня угорська делегація приїхала до Києва на зустріч з представниками ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» ̶ лідером північно-східного європейського регіону з просування системних рішень для термомодернізації висотного будівництва. Українська команда поділилася своїм досвідом розвитку ТМ Krautol, яка спеціалізується на професійних оздоблювальних матеріалах і системах утеплення.

За останні 5 років системні рішення ТМ Krautol демонструють впевнене зростання на українському ринку. Це стало можливо завдяки згуртованій роботі понад 300 осіб, серед яких представники виробничого підприємства ТОВ «КАПАРОЛ ДНІПРО», а також фахівці маркетингового, комерційного та інших департаментів компанії.

Для угорських колег, які відвідали Київ, представники ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» провели практичну сесію: поділилися методами просування Krautol в складних умовах українських реалій, організували ряд зустрічей з існуючими партнерами, продемонстрували поточні і реалізовані об'єкти, виконані з використанням матеріалів Krautol. Головний менеджер північно-східного європейського регіону DAW SE Ральф Мьоді презентував історію становлення і основні напрями діяльності української команди.

  • Друкувати
  • Повернутись на початок