ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» і надалі підвищує професіоналізм партнерів

Під час навчання ми охоплюємо весь спектр малярних робіт: починаючи від процесу підготовки забарвлюваної поверхні й закінчуючи зовнішнім або внутрішнім оздобленням із застосуванням продуктів компанії Сaparol.


На семінарах наші фахівці готові не лише розширити ваші знання, а й, завдяки демонстрації різного роду технік робіт з практичними заняттями, вдосконалити ваші навички.

Так, відбулася низка теоретично-практичних семінарів: у Дніпрі — для партнерів з Маріуполя, Кривого Рогу та Запоріжжя, а також, на базі центрального офісу ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА», — для представників дилерів компанії з Вінниці, Києва, Тернополя та Луцька.

Навчання проходило в галузі систем утеплення та наливних підлог. Розглянуто основні види гідроізоляції, полімерні покриття Disbon, а також бітумну й цементну гідроізоляцію.

Фахівці компанії продемонстрували новинки утеплення в дисперсійній системі Capatect, фірмені креативні рішення для оформлення фасадів, а також унікальність рішень у системі Capatect.

Тепер ми можемо впевнено стверджувати, що завдяки проведеному семінару зросла кількість професійних аплікаторів в Україні.

Запрошуємо відвідати наші навчальні семінари будівельників, продавців, архітекторів, а також студентів будівельних шкіл та всіх, хто бажає підвищити свій професійний рівень у сфері будівельних покриттів.

Заявку на участь у навчанні можна подати електронною поштою: pr@caparol.ua

  • Друкувати
  • Повернутись на початок