Caparol - на виставці FARBE , AUSBAU & FASSADE 2016 Мюнхені

У цьому році на виставці FARBE, AUSBAU & FASSADE 2016 в Мюнхені протягом 4 днів виставковий стенд Caparol був місцем, яке приваблювало багато відвідувачів і став домівкою для майстрів, де кожен штукатур, кожен маляр відразу відчуває себе комфортно і знаходить щось нове. Особлива атмосфера і підкреслено відкрита, творчо стимулююча презентація послужили ідеальною основою для спільного діалогу.

Дорогі друзі  Бажаємо поділитися нашими корисними новинками, а так само інноваційними продуктами!

Трохи про інновації, що були представлені Caparol на выставці FARBE, AUSBAU & FASSADE 2016 в Мюнхені:  

 Capatect Natur+, NQG³ - нова ера утеплення фасадів

Родзинкою виставки, безсумнівно, став Capatect Natur+, екологічна альтернатива теплоізоляції від Caparol.

Будівельний матеріал з конопель на будинках є ідеальним єднанням екології та високих технологій. Ремісничі підприємства, які з успіхом протестували цей матеріал на практиці, висловили своє широке визнання.

Не менш враження залишилися публіка ще від одного нововведення. У захисті фасадів лідером безумовно є вдосконалена технологія нано-кварцової решітки NQG³.За допомогою регулювання вологості стало можливим більш швидке висихання фасадів. Технологія NQG³ піклується про те, щоб фасади довше залишалися чистими, не залишали жодних шансів грибкам і плісняві та стійко зберігали колір. 

 E.L.F. plus - здоровий клімат для комфортного життя

Також вразила нова технологія E.L.F. plus от Caparol. Ця технологія створює здоровий клімат для комфортного життя: Вона не тільки без емісій і розчинників, а тепер і без консервантів. Звичайний термін придатності при зберіганні в закритій ємності гарантований.

 CapaGeo стійка екологічність

Було презентовано новий ресурсозберігаючий асортимент CapaGeo. Ці оригінальні дисперсії для внутрішніх робіт, лаки і блакиті для роботи з деревом були створені екологічними і високоякісними. У той же час вони показують оптимальні технологічні властивості. З CapaGeo ми входимо в новий сегмент і граємо соціально відповідальну роль. Таким чином, Caparol звертається до екологічно свідомих, вимогливих і орієнтованих на здоровий спосіб життя клієнтів. 

 Майстерність в пошані, Caparol ICONS

З великою відданістю і увагою до деталей, Caparol розробила нову серію преміальних фарб для задоволення найвищих вимог: Caparol ICONS - улюблена фарба.

Асортимент включає в себе екологічні фарби для внутрішніх робіт з 120 привабливих, нових кольорів. Кожен колір має унікальну історію і був натхненний одним з яскравих подій минулої та сучасної епох.

Що стосується дизайну, гості мали можливість подивитися в роботі студію колірного дизайну Caparol (FDS)  і відкрити для себе нові комплексні варіанти дизайну. Кожен відвідувач зміг створити свою індивідуальну кольорову комбінацію. Була представлена нова палітра CaparolColor Compact зі свіжими, інтенсивними, насиченими і унікальними кольорами.

 

 

  • Друкувати
  • Повернутись на початок