30 років преміум-фарбі Indeko-plus

В 2015 році преміум-фарба для внутрішніх робіт Indeko-plus від Caparol відзначає своє 30-річчя.

Цей ювілей ― чудовий привід для того, щоб дізнатися цікаві факти і багато нової корисної інформації про цей продукт. 

На початку історії успіху Indeko-plus було бажання піклуватися про довкілля. Тодішній директор компанії Caparol Др. Клаус Мур’ян стимулював відповідних виробників сировини до розробки продуктів без залишкових мономерів. Вже незадовго до цього білий колір Caparol замінив розчинники й пом'якшувачі в різних продуктах за допомогою іншої сировини. 

В 1985 році були представлені перші інтер’єрні фарби з мінімальним вмістом емісій і фарби без розчинника під назвою Indeko-plus в якісних металевих упакуваннях. Вона висихала, абсолютно не виділяючи неприємного запаху, була оптимально екологічно безпечною для навколишнього середовища і людей і, крім того, мала чудову покривну здатність. 

Опис Indeko-plus ELF було офіційно захищено. З 1987 року існує експертний висновок професора і доктора медичних наук Ханса Й. Айнбродта, завідувача кафедри гігієни та робочої медицини в Рейнсько-Вестфальському технічному університеті м. Аахена. У ньому вказується: "Використання Indeko-plus відповідає вимогам виробничої медицини для використання споживачем для внутрішніх робіт і рекомендується для використання через її безпеку для гігієни повітря в приміщенні." 

На сьогоднішній день фарба Indeko-plus ― це відмінний вибір для тих, хто піклується про своє здоров'я, прагне не забруднювати навколишнє середовище і надає перевагу чудовій якості та суперпокривній здатності!

Інтер'єрна фарба преміум-класу для виключно високоякісних покриттів стін та стель, як і раніше, є "відмінним вибором" на наступні 30 років! 

З повагою,

прес-служба ДП «Капарол Україна»

  • Друкувати
  • Повернутись на початок