Новини

Все найголовніше, найсвіже та найцікавіше у нашому розділі новин.

Компанія Caparol (ДП «Капарол Україна») отримала престижну національну бізнес-нагороду «Вибір України 2017», якою щорічно відзначаються кращі товари та послуги у різних сферах бізнесу.

Такі семінари компанія Сaparol проводить регулярно, із залученням фахівців з України та інших країн, де продаються і на практиці використовуються наші матеріали.

Раніше тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора та фінансового директора Віталій Верещагін продовжує роботу в компанії на посаді директора.

Деревина вимагає спеціального захисту і команда Caparol, враховуючи потреби своїх клієнтів, розробила краще на сьогоднішній день рішення для догляду та захисту дерев'яних покриттів — продуктову лінійку Capadur.

«Відкритість до інновацій, побудова довіри та ведення бізнесу згідно цінностей DAW SE стануть нашим приорітетом найближчим часом», - зазначив Андрій Чікало.

Друзі, ми раді повідомити про повернення акції «Формула ідеальних стін»! При купівлі товару в Caparol Center отримайте у подарунок* продукцію TM Storch. Акція проводиться на всій території України

Архітектура - це частина нашої культури, нашого життя і спадщини. Бажаємо і надалі забезпечувати містобудівну діяльність на високому рівні, пишатися своїми досягненнями, прикрашати країну своєю роботою.

Під час навчання ми охоплюємо весь спектр малярних робіт: починаючи від процесу підготовки забарвлюваної поверхні й закінчуючи зовнішнім або внутрішнім оздобленням із застосуванням продуктів компанії Сaparol.

У фірмовому салон-магазині Сaparol Center Київ-1 (вул.Глушкова, 12) відбувся перший семінар нового формату спеціально розроблений для дизайнерів і архітекторів.

Новий регіональний партнер «Екотеф» у м. Запоріжжя відкрив двері салону декоративних матеріалів. Інтер`єр салону виконаний у стилі лофт з оригінальною стелею, яка запам`ятається кожному покупцеві.

В даному відео ми покажемо, як за допомогою нашого готового матеріалу зробити чудову декоративну техніку, яку ви з легкістю зможете відтворити на своїй стіні..

Нещодавно в місті Тернопіль розчинив свої двері сучасний салон декоративних матеріалів «Стильна хата». Тепер і в Тернополі мешканці міста можуть купувати ексклюзивні матеріали високої якості ТМ Caparol.

Голова сільської ради с. Василівка Дніпропетровської області, де знаходиться наш завод, на протязі довгого часу зверталася в різні організації з проханням про спонсорську підтримку для місцевої футбольної команди «Метеор».

З урахуванням побажань клієнтів компанія Caparol створила новий ефект полірованого каменю «Ехо відродження» Capadecor Marmorino Romantico

Декоративна дрібнозерниста мінеральна маса, яка дає можливiсть створювати фактурну імітацію каменю (наприклад: марморин, гротто, травертин та ін.).

Український уряд і Європейський Союз роблять усе можливе, аби створити комфортні умови для купівлі енергоефективних матеріалів громадянами України. Так, у рамках програми європейської IQEnergy фізичні особи, які використовують енергоощадні матеріали у своїх будинках, отримують 15–20% компенсації їхньої вартості.

ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» почало співробітництво з Європейською Бізнес Асоціацією (ЕВА) – провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні. Вже сьогодні понад 900 компаній об’єднують свої зусилля з метою створення оптимальних умов для підприємницької діяльності в Україні.

Для угорських колег, які відвідали Київ, представники ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» провели практичну сесію: поділилися методами просування Krautol в складних умовах українських реалій, організували ряд зустрічей з існуючими партнерами, продемонстрували поточні і реалізовані об'єкти, виконані з використанням матеріалів Krautol.  

Компанія Сaparol стала членом спільноти Німецько-української промислово-торговельної палати (AHK), тим самим роблячи свій внесок у розвиток українсько-німецьких економічних відносин. Міжнародна мережа AHK є ефективним інструментом для підтримки роботи німецьких компаній у світі, а також іноземних компаній у Німеччині. 

Нещодавно у Львівському вищому професійному художньому училищі пройшов навчальний курс за участю представників компанії Caparol, зокрема ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» та його західного регіонального центру. 

Полімерна підлога - це покриття, яке створено на основі полімерних матеріалів, і яків процесі полімеризації утворюють монолітну тверду основу.

Це сучасне покриття, яке зарекомендувало себе найкращим чином при захисті від механічних і хімічних ушкоджень.

Нові кольорові тенденції від Caparol для внутрішніх робіт: теракотовий, хакі та яскраво-синій, м’ятний, абрикосовий та жовтий, очеретяний та приглушений червоний. 

Відбулась одна з найбільших та наймаштабніших подій в футбольно-будівельній сфері. VII Відкритий весняний Кубок будівельників України ФАБУ 2017 ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» підтримав збірну КВПУ будівництва та дизайну..

Декорування приміщення – задача не з простих. Важко встежити за усіма деталями, а кожна помилка може зіпсувати усю композицію. Ми зібрали одинадцять розповсюджених дизайнерських промахів, яких можна легко уникнути, або вчасно виправити.

Турбота про освіту – риса соціально орієнтованої компанії. Спільні проекти з вузами роблять нашу компанію відомим серед випускників і зміцнюють її позитивний імідж серед кандидатів.

Саме робота над реальними кейсами є найякіснішою студентською практикою.

Шоковані новими платіжками за опалення? Зараз як ніколи гостро стоїть питання: як знизити витрати на опалення? Про це ми і поговоримо в цій статті.

Від щирого серця вітаємо вас з 8 березня і бажаємо щоб у ваших серцях завжди розквітала весна. Нехай прекрасні почуття зігрівають вас, а в оселі панують добро, радість та добробут. Щастя і кохання вам, здійснення мрій!

Фарбування поверхні – робота не з легких, яка має певні нюанси: процес може затягнутись через неправильно обрану фарбу, валик чи невчасно нанесений шар. А також має значення час дня, коли Ви берете до рук інструмент.

На найбільшій виставці BAU 2017, яка проходила в Мюнхені, натуральний теплоізоляційний матеріал на основі рослинних волокон Capatect Natur+ від Caparol був удостоєний премії BAKA Preis - 2017.

Компанія Caparol відкриває свої фірмові магазини в усіх обласних центрах України і Вінниця не стала винятком. Вінниця стала вже 21-м містом, в якому можна буде придбати якісну продукцію європейського рівня.

Наші «Кападвери» відкриті!

Нещодавно в стінах центрального офісу Сaparol було 15 дітей-сиріт, дітей з неблагополучних сімей. Метою зустрічі було допомогти дітям визначитись з вибором професії завдяки зустрічам з людьми з різних галузей. 

Компанія Caparol представила нову декоративну масу для отримання напівглянсовою поверхні з м'яким металевим ефектом Capadecor Stucco Eleganza.

Канал Caparol Center продовжує стрімко і нестримно розвиватися, і ще одне тому підтвердження - відкриття салону у м. Рівне!

Привітання з Днем Хрещення!

У великий день світлого Хрещення бажаємо очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими, сильними духом і вірою.

Будьте щасливі і кохані!

Щасливого Нового Року!

У ці чарівні передсвяткові дні вітаємо вас із прийдешнім Новим Роком і бажаємо вам Веселих Різдвяних свят!

Бажаємо цікавого, плідного, захопливого Нового 2017 року!

Незважаючи на економічну кризу, є українські компанії, які підвищують свій прибуток, а як наслідок, і податки до державного бюджету. 14 грудня по «Першому Діловому» нагороджували кращих фінансистів країни за версією Strategic Business Review.

На ринок України вийшла двокомпонентна різнобарвна шпаклівка ArteTwin від компанії Caparol, для високоякісної обробки внутрішніх стін приміщень.

У сучасному світі, ДІМ призначений для відпочинку після продуктивного робочого дня. Домашній інтер'єр повинен бути максимально функціональним і комфортним одночасно. Обстановка в будинку розповідає про переваги і характерах мешканців житла.

Німецький бренд AMPHIBOLIN за свої 60 років існування отримав визнання не тільки в Україні, але і по всьому світу. НСК «Олімпійський», «Донбас-Арена», «Альянц-Арена» в Мюнхені, знаменитий «Гніздом Птиці» в Пекіні...

Підготовка стін до фарбування (підготовка основи). Поверхня під фарбування повинна бути сухою і очищеною від забруднень (особливо від жиру або осаду від газових плит) і від пилу.

За рахунок чого Caparol в Україні нарощує продажі, скорочує імпортозалежність і чому переводить свої торгові точки з формату магазин-склад в салон-магазин.

Так вже склалося історично, що компанія Капарол раніше працювала тільки в двох каналах збуту: з дилерами та будівельними гіпермаркетами. Відсутність просування інноваційних технологій та системних об'єктних рішень сподвигло компанію подивитися в бік формування власного каналу збуту. Ми хотіли бути ближче до клієнта, дати йому більше, врешті-решт, пізнати свого клієнта і його потреби.

Компанія ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» вивела на світовий ринок нову дисперсійну декоративну масу Capadecor– Stucco Satinato, яка призначена для створення декоративних оздоблень на внутрішніх поверхнях приміщень.

Caparol бажає Вам страшно весело відсвяткувати Halloween!

Виховання підростаючого покоління хвилювало і хвилює людей завжди.

ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА» підтримує молодих фахівців, адже саме вони в майбутньому будуть просувати інноваційні технології, розвивати професійну спеціалізацію.

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України!

Не дивно, що саме день святої Покрови обрали для святкування Дня захисника України, адже ще за часів Київської Русі Пресвята Богородиця була заступницею воїнів, і нині оберігає всіх воїнів-захисників.

Капарол Україна вітає з Днем Незалежності !

Бажаємо потужного джерела натхнення,
творчої будівничої енергії,
добробуту, натхнення та плідної праці.
Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу,
прагненням до єдності та порозуміння !

Капарол Україна вітає з Днем Будівельників!

Дорогі наші партнери!

Вітаємо з професійним святом!

Бажаємо міцного фундаменту, як у роботі , так і в сім'ї !

Що б замовлення текли рікою , об'єкти будувалися з легкістю ,

метражі примножувалися , а Ваша праця була гідно оцінена!

Багато виробників говорять про якість, вкладуючи різні значення в це поняття. При наявності такого широкого асортименту споживачам важко розібратися, визначити якість продукції і не помилитися у виборі.

Caparol - на виставці FARBE , AUSBAU & FASSADE 2016 Мюнхені

У цьому році на виставці FARBE, AUSBAU & FASSADE 2016 в Мюнхені протягом 4 днів виставковий стенд Caparol був місцем, яке приваблювало багато відвідувачів і став домівкою для майстрів, де кожен штукатур, кожен маляр відразу відчуває себе комфортно і знаходить щось нове.

Особлива атмосфера і підкреслено відкрита, творчо стимулююча презентація послужили ідеальною основою для спільного діалогу.

Capadecor Ефект перлів «Перламутровий блиск»

Магічний шовковистий блиск перлин завжди зачаровував людей. Майстри тепер мають можливість легко відтворювати на стіні цей м’який  та ніжний блиск. Нова Stucco Eleganza проста у застосуванні та гарантує відмінні результати. Stucco Eleganza передає відчуття розкоші, будь то у якості акценту на одній стіні, або  повністю у всій кімнаті.

До Вашої уваги - новий інструмет Програма поставки Capatect

Поспішаємо порадувати Вас новим корисним інструментом - Програмою поставки Capatect ,  який допоможе краще розібратися в усіх тонкощах утеплення, а також допоможе заощадити Ваші гроші. Адже краще економити енергію, ніж опалювати будинок грошима.

Теплоізоляція фасадів окупає себе завжди!

29 травня «Капарол Україна» прийняла участь у Арт-уікенду присвяченому Дню захисту дітей.

Кожне свято - це диво!

Чи звертали Ви коли - небудь увагу, як малюють діти? Вони малюють символами. Саме таким чином  їм легше висловити свої думки, почуття та бажання. Щоб малювати бажання , не обов'язково мати художні здібності.

Шановні архітектори! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Бажаємо наснаги, безмежної творчості та натхнення! :)

Вітаємо Вас зі світлим святом Трійці!

Дорогі друзі та партнери!

Вітаємо Вас зі світлим святом Трійці!

Бажаємо тепла в душі, миру у Вашій оселі, добра та щирої віри в світле та яскраве майбутнє!!!

Caparol Center продовжує стрімко і нестримно розвиватися, і ще одне тому підтвердження - подія, яка відбулася в п'ятницю 3 червня 2016 року.

З Великоднем!

Вітаємо з цим світлим святом. І в цей день недільний хочеться побажати блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокійно, над головою - мирне небо, а поруч кохані,  рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаємо аби образи забулись назавжди, а залишилися тільки любов і щастя.

Вітаємо з 8 Березня!

Дорогі жінки! 
Щиро вітаємо Вас зі світлим святом краси та любові – Жіночим Днем 8-Березня!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, кохання та гармонії в житті. Щоб Ваша життєва стежина була встелена квітами, а доля дарувала Вам багато приємних несподіванок.
Будьте щасливі!

 

 

#Artplane ― Унікальний проект з розмальовування літака в Києві

У жовтні 2015 в Києві стартував унікальний у своєму роді проект з розмальовування літака Ан-24.

Спільний проект "Арт-літак" Міжнародного аеропорту «Київ» та компанії «Капарол Україна» виношувався не один рік, і ось, нарешті, настав його час.

15 вересня в м. Черкаси проходив семінар і майстер-клас з декоративним матеріалами CapaDecor.

Секрети нанесення, тонкощі роботи з матеріалом, а також всіляку корисну інформацію розповів бренд-менеджер CapaDecor Ткачук Юрій. 

З радістю повідомляємо Вам про чудову подію, яка відбулася у вересні в групі компаній DAW.

Всі Ви знаєте, що принципи групи компаній DAW в галузі соціально-екологічної відповідальності були закладені в діяльність компанії при її заснуванні і послідовно розвиваються і далі.

Команда "Капарол Україна" ― команда ПЕРЕМОЖЦІВ

Команда "Капарол Україна" - команда переможців, яка не дівлячись ні на що йде до своєї цілі, руйнує стереотипи та ламає всі перешкоди на своєму шляху!

2015-й рік у світі дизайну, інтер'єру і внутрішнього оформлення житлових приміщень буде відрізнятися суворістю, стриманістю та чіткими лініями. 

В 2015 році преміум-фарба для внутрішніх робіт Indeko-plus від Caparol відзначає своє 30-річчя.

Цей ювілей ― чудовий привід для того, щоб дізнатися цікаві факти і багато нової корисної інформації про цей продукт. 

  • Друкувати
  • Повернутись на початок