Ми створюємо майбутнє готельної індустрії

Готель — це місце, де поєднуються глобальні тенденції, культури, способи життя й очікування великої кількості людей. Аби розуміти, у якому напрямі розвиваються потреби відвідувачів, дизайнери повинні бути в курсі всіх соціальних змін. Це стосується не тільки глобального рівня, але національних особливостей, а також специфіки регіону.

За таких умов найкращим рішенням є цілісна концепція дизайну, що завжди відкрита до змін і налаштована на вираження індивідуальності готелю. Світові тенденції вимагають поєднання функціональності, інновацій, естетики та дизайну. Прийняти їх означає зростати та змінюватися разом із ними. Сьогодні готель означає для гостя більше, ніж просто місце тимчасового проживання. Він стає місцем, де людина може продовжувати свій спосіб життя поза домом.

Ми в CAPAROL уже багато років вивчаємо соціальні зміни. Упродовж покоління ми розробляли продукти, досліджували тенденції і створювали дизайн для готельної індустрії. Завдяки цьому безцінному досвіду тепер ми визначаємо тенденції у сфері дизайну інтер’єрів. І ми знаємо, що сьогодні насправді має значення для постояльців — жити, а не просто залишатися на ніч.